Marcin Cebula na dłużej w Rakowie!

Marcin Cebula zostaje na dłużej w Rakowie! Klub skorzystał z możliwości przedłużenia kontraktu o kolejny sezon. Umowa z 27-letnim pomocnikiem będzie obowiązywać do końca czerwca 2024 roku.

"Cebul" na Limanowskiego trafił w lipcu 2020 roku. W barwach Rakowa zanotował dotychczas 55 występów, zdobywając 10 bramek i notując 8 asyst. 27-letni pomocnik w czerwono-niebieskich barwach dwukrotnie wywalczył Puchar oraz Superpuchar Polski, a także wicemistrzostwo kraju. Ponadto wspólnie z drużyną zadebiutował w europejskich pucharach.

  

- Przez te blisko trzy lata udało się wygrać z Rakowem wiele trofeów i jest to naprawdę coś niesamowitego. Mam nadzieję, że podtrzymamy tę passę i zdobędziemy coś jeszcze lepszego - skomentował dotychczasowy okres w Rakowie Marcin Cebula. 

 

- Marcin jest ważnym zawodnikiem tej drużyny, co już nieraz udowodnił, mając duży wpływ na sukcesy zespołu w poprzednich sezonach. Wierzymy, że najgorszy czas spowodowany kontuzjami ma już za sobą i nadal będzie przynosić wiele radości kibicom oraz pomoże drużynie w osiągnięciu kolejnych celów - mówi Robert Graf, dyrektor sportowy.

 

#CEBULA2024