Marcin Cebula: podchodzimy do meczu z optymizmem

Czerwono-Niebiescy w najbliższy czwartek, 5 sierpnia rozegrają pierwszy mecz III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA z Rubinem Kazań. Przed spotkaniem z rosyjską drużyną rozmawialiśmy z Marcinem Cebulą.

- Podchodzimy do tego spotkania z optymizmem. Będziemy próbowali narzucić rywalom swój styl gry i wyjść na boisko, tak jak w każdym ligowym meczu, czyli z nastawieniem na zwycięstwo - zapowiada nasz zawodnik. 

 

Czerwono-Niebiescy zbierają dopiero szlify w europejskich pucharach. Czwartkowe starcie z Rubinem Kazań będzie dla nich dopiero trzecim spotkaniem w tych rozgrywkach. - Emocje przed meczami w europejskich pucharach są nieco inne niż w spotkaniach Ekstraklasy. Takie mecze nie zdarzają się zbyt często. Myślę jednak, że spotkania w poprzedniej rundzie z FK Sūduva sprawiły, że zyskaliśmy trochę doświadczenia i mam nadzieję, że w meczu z Rubinem będziemy wyglądać lepiej

 

Nasza drużyna w Bielsku-Białej ponownie będzie mogła liczyć na kilkutysięczne wsparcie Czerwono-Niebieskich fanów. - Kibice już w spotkaniu poprzedniej rundy bardzo nam pomogli swoim wsparciem, szczególnie w tych ciężkich chwilach, kiedy ważyły się losy awansu. Na pewno liczymy na ich jeszcze większe wsparcie i mam nadzieję, że razem zdołamy wygrać

 

Cały czas można nabywać wejściówki na czwartkowe spotkanie. Szczegółowe informacje na temat sprzedaży biletów znajdziecie TUTAJ.