Marek Papszun Trenerem Roku! Kamil Piątkowski Młodzieżowcem Roku!

Tegoroczna Gala Ekstraklasy przyniosła dwie indywidualne nagrody dla przedstawicieli Czerwono-Niebieskich! Marek Papszun został Trenerem Roku, a Kamil Piątkowski Młodzieżowcem Roku PKO BP Ekstraklasy!

- Jest to dla mnie wielka sprawa. To jest dla mnie też podsumowanie mojej drogi. Ten rok był dla nas fantastyczny i cieszę się, że mogę tutaj reprezentować cały Raków, całą drużynę. Jestem dumny z tego, co zrobiliśmy. Jestem dumny, że mogę tu stać i odebrać tę nagrodę w też imieniu całego klubu. Gratuluję wszystkim, którzy do tego sukcesu w większym lub mniejszym stopniu się przyczynili, z właścicielem klubu, Michałem Świerczewskim na czele - powiedział ze sceny trener Papszun.

 

 

- Spełniają się moje marzenia, to jest fakt. Nigdy w życiu nie pomyślałbym, że to tak szybko się stanie. Jestem bardzo szczęśliwy. To są marzenia, które jeszcze do mnie nie dochodzą, ale cieszę się, że to się stało. Taka jest piłka, tu wszystko szybko się dzieje i pędzi nie wiadomo jak. Cieszę się, że jestem w tym miejscu i że to wszystko czeka na mnie dalej - mówił ze sceny Kamil Piątkowski.

 

 

Laureatom nagród serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nadchodzącym sezonie!