Marek Śledź na dłużej w Rakowie

Z nieskrywaną radością informujemy, że trener Marek Śledź przedłużył umowę z Rakowem Częstochowa!

Trener Marek Śledź dyrektorem Akademii Rakowa Częstochowa jest od kwietnia 2017 roku. Przez ponad trzy lata pracy zmienił obraz szkolenia częstochowskiej młodzieży, dzięki czemu możemy pochwalić się kolejnymi osiągnięciami: końcowymi zwycięstwami w ligach juniorskich, awansami do Centralnych Lig Juniorów, zawodnikami w młodzieżowych reprezentacjach Polski czy wprowadzanymi do pierwszego zespołu wychowankami. Prężnie działa także Liceum Ogólnokształcące Szkoły Mistrzostwa Sportowego, jeden z kluczowych elementów całego projektu. Wierzymy, że nadchodzące lata będą obfite w kolejne piękne momenty Akademii!

 

- Bardzo się cieszę, że pozostaję w Rakowie Częstochowa. Nie chciałem, by projekt Akademii pod moją jurysdykcją przestał funkcjonować. Spędziłem tutaj dobre trzy lata, bardzo trudnej pracy. Tak jak podkreślałem do tej pory, jest to najtrudniejszy projekt w moim życiu. Ten projekt ma jednak swoją efektywność i kolejne lata będą już pokazującymi wymierne efekty pracy. Mam świadomość tego, że będzie to czas jeszcze trudniejszy: pod znakiem pracy w szczegółach i podnoszenia się na najwyższy poziom zarówno współzawodnictwa, organizacji, jak i w szkoleniu - powiedział trener Marek Śledź.

 

Bardzo się cieszę, że taki specjalista, jakim bez wątpienia jest dyrektor Marek Śledź, będzie z nami dalej współpracował. Już dziś zauważamy pierwsze efekty pracy pana Marka i jego zespołu. Jestem przekonany, że z każdym miesiącem będzie ich coraz więcej  - powiedział prezes Rakowa Częstochowa, Wojciech Cygan.