Masz karnet na sezon 2019/2020? To już ostatnia szansa, by go przedłużyć!

Doceniamy to, że jesteś z nami. Dziękujemy za Twoje wsparcie i poświęcenie związane z wyjazdami do Bełchatowa. Dla nas byłeś, jesteś i zawsze będziesz elitarnym kibicem! To ostatnia szansa, by przedłużyć swój karnet na mecze Rakowa o kolejny sezon na preferencyjnych warunkach.

Zakup karnetu na sezon 2020/2021 to wyjątkowa okazja do zagwarantowania sobie miejsca na trybunach w promocyjnej cenie 269 zł (ulgowy: 234 zł). Forma, w której otrzymacie swój abonament, będzie wyjątkowa i limitowana.

 

Nie miałeś do tej pory karnetu na Raków? Nic nie szkodzi! Kup teraz stałą wejściówkę na mecze Czerwono-Niebieskich w PKO Ekstraklasie i przeżywaj na własnej skórze najlepsze piłkarskie emocje. Cena karnetu normalnego to 349 zł, ulgowego 259 zł, a dziecięcego 10 zł. Nie zwlekaj!

 

Pamiętaj, że kupując karnet na nowy sezon zyskujesz pierwszeństwo w wyborze swojego miejsca na L83 w rundzie wiosennej oraz pierwszeństwo w wyborze krzesełka na GIEKSA Arenie jesienią. Ze względu na obecną sytuację wynikającą z pandemii, wybór miejsca będzie możliwy w późniejszym terminie, o którym każdy kibic, który dokona zakupu karnetu dowie się możliwie jak najszybciej. 

 

Co zrobić, by dokonać zakupu? Wejdź na bilety.rakow.com