Mecz domowy II rundy eliminacji Ligi Konferencji UEFA w Bielsku-Białej

Informujemy, że spotkanie II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA ze zwycięzcą pary FK Suduva-Valmiera FC zaplanowane na 29 lipca 2021 roku Raków Częstochowa rozegra jako gospodarz w Bielsku-Białej.

Głównym powodem takiej decyzji jest chęć zapewnienia możliwości uczestnictwa w debiucie Rakowa w europejskich pucharach największej możliwej liczbie kibiców, co przy obecnych obostrzeniach sanitarnych oraz wymogach UEFA nie byłoby możliwe w przypadku rozegrania meczu na stadionie w Częstochowie. Istotna jest także kwestia finalizacji zwiększonego zakresu przebudowy stadionu, w tym prac dodatkowych, które okazały się niezbędne do wykonania przed występami Rakowa w roli gospodarza w nowym sezonie ligowym. Wykaz tych prac został uzgodniony pomiędzy klubem a władzami miasta. 

 

Klub zapewni kibicom środki komunikacji zbiorowej umożliwiające dotarcie na mecz do Bielska-Białej oraz powrót do Częstochowy - szczegóły zostaną podane w oddzielnym komunikacie. Jednocześnie informujemy, że posiadacze karnetów za bilet na debiut w europejskich pucharach zapłacą 29 złotych, a pozostali kibice - 39 złotych. Pełen cennik biletów na to spotkanie znajduje się poniżej.

 

 

Bez karnetu

Z karnetem

Normalny

39 zł

29 zł

Ulgowy

29 zł

19 zł

Dziecięcy

15 zł

5 zł

 

Rozgrywanie meczów w roli gospodarza poza domem to zawsze wielkie wyzwanie dla całej społeczności Rakowa Częstochowa - w tym historycznym dla klubu momencie debiutu na scenie europejskiej zwracamy się do wszystkich kibiców z prośbą o wsparcie drużyny i obecność w Bielsku-Białej.

 

"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz RKS gra!"