Mecz Pogoń - Raków okiem mediów

W 11. kolejce PKO Ekstraklasy drużyna Marka Papszuna wybrała się do Szczecina, gdzie zmierzyła z tamtejszą Pogonią. Sprawdźcie, jak ten mecz podsumowano w mediach.

 

PolsatSport.pl: Raków Częstochowa wygrał w Szczecinie z Pogonią

Polsat Sport przytacza przedmeczowe słowa trenera Kosty Runjaicia, który przestrzegał, że zdobycze Rakowa są nieadekwatne do jego gry.

 

 

Weszlo.com: Fotel lidera? A komu to potrzebne?

 

Weszło zauważa, że drużyna Marka Papszuna zagrała w drugiej połowie pragmatycznie i uważnie pilnowała wyniku spotkania.

 

 

Onet.pl: Pogoń przegrała u siebie z Rakowem

 

Onet wspomina o sytuacji z drugiej połowy, kiedy to dobre zachowanie na linii bramkowej Jakuba Szumskiego uchroniło drużynę Rakowa przed stratą gola, a chwilę później zaowocowało groźnym kontratakiem sfinalizowanym uderzeniem Bartla.

 

 

SportoweFakty.pl: Pogoń - Raków. Beniaminek lepszy od lidera

 

Sportowe Fakty podkreślają dobrą organizację i agresję ze strony zawodników Rakowa, którzy kilkukrotnie sprawdzali dyspozycję stojącego między słupkami Dante Stipicy.

 

 

Interia.pl: Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1-2 w 11. kolejce Ekstraklasy

 

Zdaniem Interii, najlepszym zawodnikiem spotkania był Petr Schwarz, co odzwierciedla wystawiona mu ocena 5,1. W skali 1-6 należy odczytywać to jako występ niemal doskonały.

 

SportTVP.pl: Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa 1:2. Wpadka lidera

 

Według TVP Sport szybko strzelona bramka uśpiła czujność piłkarzy Pogoni. Wykorzystali to przyjezdni, którzy w przeciągu kilku kolejnych minut zadali im dwa celne ciosy.

 

Gol24.pl: Beniaminek zaskoczył lidera! Raków Częstochowa pokonał w Szczecinie Pogoń

 

Serwis Gol24 docenił występ Felicio Browna Forbesa i jego bezpośredni wpływ na bramkę wyrównującą wynik spotkania. Kostarykanin został wybrany graczem meczu.