Mecz Raków - Legia okiem mediów

W meczu 22. kolejki PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa zremisował 2:2 z Legią Warszawa. Sprawdźcie, co pisano w mediach po tym spotkaniu.

Przegląd Sportowy: FATALNY KARNY BARTLA, REMIS LEGII Z RAKOWEM W BEŁCHATOWIE

 

"Oba zespoły nie kalkulowały, bramkarze wiele razy musieli ratować swoje drużyny i gdyby nie oni, goli byłoby więcej niż cztery".

 

TVP Sport: Cztery gole, dwa karne i fatalne pudło. Raków zatrzymał Legię

"Po dwóch zupełnie bezbarwnych sobotnich meczach 22. kolejki PKO Ekstraklasy, trzeci w końcu dostarczył emocji".

 

SportoweFakty.pl: Wojskowi zatrzymani w Bełchatowie. Dobry mecz beniaminka

 

"Jeśli jest jakiś mecz PKO Ekstraklasy, na który kibice klubu z ul. Limanowskiego w Częstochowie czekali z utęsknieniem, to z pewnością było to spotkanie z Legią Warszawa. Dowód tego można było zaobserwować na sektorze gości GIEKSA Areny w Bełchatowie. Ten wypełniony był maksymalnie".

 

Onet.pl: Raków blisko niespodzianki, Legia traci punkty

 

"Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2, z którego zapewne bardziej zadowoleni będą gracze spod Jasnej Góry, choć trzeba uczciwie przyznać, że byli blisko sprawienia sporej niespodzianki, jaką byłaby wygrana z Legią".

 

PolsatSport.pl: Raków i Legia podzielili punkty. Pudło z karnego

 

"W Rakowie zabrakło także kapitana i środkowego obrońcy Tomasa Petraska, który musiał odpokutować czwartą żółtą kartkę, ale udanie zastąpił go Kamil Kościelny".

 

Gol24.pl: Raków urwał punkty Legii! I jeszcze nie wykorzystał rzutu karnego

 

"Raków Częstochowa miał na mecz z Legią Warszawa swój plan. Marek Papszun, który żartował, że karę dostał w najlepszym momencie, bo z trybun w Bełchatowie wszystko widać lepiej, mógł podziwiać swój zespół za żelazną dyscyplinę".