Mecz Raków - Pogoń okiem mediów

Podopieczni trenera Marka Papszuna zremisowali 0:0 z Pogonią Szczecin w 26. kolejce PKO Ekstraklasy. Co pisano w mediach po tym spotkaniu? Sprawdźcie!

TVP Sport: Raków Częstochowa zremisował z Pogonią Szczecin

“O postawie przyjezdnych najlepiej świadczy fakt, że w ciągu pierwszych 45 minut oddali tylko jeden strzał w kierunku bramki Rakowa, z którym Jakub Szumski nie miał większych problemów”.

 

SportoweFakty.pl: Raków - Pogoń: z emocjami było średnio. Z bramkami… jeszcze gorzej

“Bezbramkowy remis sprawił, że Raków, przynajmniej na chwilę, wypadł z czołowej ósemki, ale traci dwa punkty do siódmej Lechii oraz jeden do ósmej Jagiellonii. Stopniowo zsuwa się w dół szczecińska Pogoń, która po piątym z rzędu spotkaniu bez wygranej jest na piątej pozycji”.

 

Onet.pl: Pogoń Szczecin znów zawiodła, remis z Rakowem Częstochowa

“Niebawem okazję miał także Marko Poletanović, tyle że pomylił się nieznacznie i piłka przeturlała się obok bramki Dante Stipicy. Bliższy szczęścia był Bartl. Po indywidualnej akcji wpadł w pole karne i kropnął tuż nad poprzeczką”.

 

Gol24.pl: Tym razem bez bramek. Raków na remis z Pogonią.

“Raków Częstochowa przyzwyczaił kibiców do meczów szalonych, z dużą intensywnością gry. W starciu z Pogonią Szczecin beniaminek PKO Ekstraklasy zaprezentował bardziej zachowawczą taktykę i zanotował bezbramkowy remis".

 

Interia.pl: Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 0:0 w 26. kolejce

“O wiele bardziej widowiskowa była za to “bomba” Bartla. Po jego uderzeniu futbolówka niechybnie wpadłaby do bramki Pogoni, gdyby po drodze nie trafiła w głowę Bartkowskiego. Cudem obyło się bez nokautu”