Mecze Rakowa w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy UEFA w Częstochowie!

Stadion przy ul. Limanowskiego 83 został zakwalifikowany przez UEFA jako obiekt 3. kategorii i tym samym został dopuszczony do rozgrywania meczów eliminacji Ligi Konferencji Europy!

W ostatnich tygodniach przedstawiciele UEFA weryfikowali stadion MSP "Raków" pod kątem spełnienia wszystkich koniecznych kryteriów. Dzięki wytężonej pracy klubu weryfikacja zakończyła się pozytywnie. Zakwalifikowanie do 3. kategorii pozwala na rozgrywanie meczów aż do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA włącznie.

 

- Bardzo cieszymy się z tej decyzji - mówi przewodniczący Rady Nadzorczej, Wojciech Cygan. - Po raz pierwszy w historii kibice Rakowa będą mogli emocjonować się europejskimi rozgrywkami w Częstochowie. Warto pamiętać, że przy okazji każdego meczu stadion będzie oceniany przez delegata UEFA. Jako klub dołożymy wszelkich starań, by spełnić kryteria organizacyjne, ale prosimy również kibiców o wsparcie i współpracę przy realizacji zaleceń i próśb organizacyjnych, co pozwoli nam cieszyć się europejskimi pucharami w Częstochowie jak najdłużej - dodaje.

 

Jutro przedstawimy szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu sprzedaży i cennika karnetów oraz biletów na nadchodzący sezon z uwzględnieniem meczów eliminacji do Ligi Konferencji Europy UEFA.