Michał Skóraś: Chcemy wygrywać na każdym stadionie

W meczu 3. kolejki PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa zagra w Bełchatowie z Cracovią. - Naszym podstawowym celem jest zwycięstwo - powiedział Michał Skóraś. Przeczytajcie rozmowę z naszym zawodnikiem.

W poprzedniej serii meczów Raków Częstochowa pokonał 1:0 Jagiellonię Białystok. Nasza drużyna nie żyła jednak długo tym wynikiem.

 

- Do każdego spotkania podchodzimy z wiarą w zwycięstwo. Mieliśmy czas na cieszenie się z wygranej nad Jagiellonią. Teraz myślami jesteśmy już przy starciu z Cracovią. Odpowiednio się do niego przygotowujemy. Chcemy wygrać w sobotę. To dla nas podstawowe założenie - powiedział młodzieżowiec.

 

W 76. minucie sobotniego meczu na murawie pojawił się właśnie Michał Skóraś, dla którego był to debiut w Ekstraklasie.

 

- Nie zapomnę tego momentu do końca życia. Każdy młody zawodnik chce do niego dojść. Jestem z tego bardzo zadowolony. Dobrze czuję się w Rakowie. Atmosfera w drużynie jest pozytywna. Spotykamy się z wspólnie z zespołem także poza treningami czy meczami ligowymi. Dzięki temu nasze relacje są jeszcze lepsze - przyznał "Skóra".

 

Już w najbliższą sobotę Czerwono-Niebiescy zmierzą się z Cracovią. Ich celem będzie pierwsze domowe zwycięstwo.

 

- W meczu z Cracovią chcemy pokazać wszystkim, że potrafimy wygrywać na każdym stadionie. Bez względu na to, czy jest to Bełchatów, czy Białystok. Nastawiamy się na ciężką pracę na boisku, która da nam trzy ligowe punkty - zakończył Skóraś.