Michał Skóraś nowym zawodnikiem Rakowa!

Do drużyny trenera Marka Papszuna dołączył Michał Skóraś! To ósme wzmocnienie “Czerwono-Niebieskich” przed nadchodzącym sezonem. 19-latek został wypożyczony na jeden sezon z Lecha Poznań.

Michał Skóraś to urodzony w Jastrzębiu Zdrój 19-letni ofensywny pomocnik. Jest wychowankiem MOSiRu Jastrzębie Zdrój, z którego przeszedł do Lecha Poznań. Poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Bruk-Bet Termalice Nieciecza. W 27 meczach Fortuna 1 Ligi zdobył jedną bramkę i zanotował trzy asysty. Wystąpił też w jednym spotkaniu TOTOLOTEK Pucharu Polski. Skóraś ma na swoim koncie 31 występów w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Zagrał też w trzech meczach naszej kadry na zakończonych niedawno Mistrzostwach Świata U20. 

- Zwróciłem szczególną uwagę na Raków, grając w pierwszej lidze. Bardzo podoba mi się styl, który prezentuje cała drużyna, tym bardziej, że sam nie boję się grać piłką. Mam nadzieję, że będę wzmocnieniem dla zespołu. Pozycja wahadłowego nie jest mi obca, bo grałem na niej w drugiej drużynie Lecha Poznań. Będę dawał z siebie wszystko na każdej pozycji, na której wystawi mnie trener. W Poznaniu klub nie chciał hamować mojego rozwoju, stąd pojawił się pomysł wypożyczenia. Uznałem, że Raków będzie klubem, do którego chcę przejść. W ostatnim czasie nie próżnowałem, bo wraz z Lechem rozpocząłem okres przygotowawczy. Myślę, że będę dobrze przygotowany do ligi - powiedział Skóraś.

Michał, witamy #WRAKOWIE!