Michał Skóraś z kolejnym występem w kadrze

Źródło: laczynaspilka.pl
Reprezentacja Polski U20 przegrała z Holandią U20 1:2 w spotkaniu 4. kolejki rozgrywek Elite League. Michał Skóraś pojawił się na boisku w 63. minucie.

W poniedziałkowe spotkanie lepiej weszli przyjezdzni. W 14. minucie wynik meczu otworzył zawodnik AZ Alkmaar, Zakaria Aboukhlal. Jeszcze w pierwszej połowie Holendrzy podwyższyli prowadzenie, a Pawła Sokoła w 36. minucie pokonał Jurgen Ekkelenkamp. Po przerwie młodzieżowi reprezentanci Polski ruszyli do wyraźnej ofensywy i szybko zdobyli kontaktowego gola. W 52. minucie na listę strzelców wpisał się Tomasz Makowski. Podopieczni trenera Jacka Magiery do końcowego gwizdka przeważali i szukali remisu. Spotkanie zakończyło się jednak zwycięstwem reprezentacji Holandii.

W trakcie tej przerwy na mecze reprezentacyjne Michał Skóraś zagrał w obu meczach Elite League U20. Przed młodzieżowcem powrót do Częstochowy i przygotowania do poniedziałkowego (21.10) spotkania PKO Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław.

Polska - Holandia 1:2 (0:2)

Bramki: Tomasz Makowski 52 - Zakaria Aboukhlal 14, Jurgen Ekkelenkamp 36

Polska: Paweł Sokół - Serafin Szota, Mateusz Bondarenko, Jakub Kiwior -  Jakub Bednarczyk (63. Michał Skóraś), Łukasz Poręba (85. Adrian Benedyczak), Tomasz Makowski, Bartosz Slisz,  Marcin Grabowski (63. Tymoteusz Puchacz) - Marcel Zylla, Dawid Kurminowski (63. Mateusz Żukowski)

Holandia: Mike van de Meulenhof - Navajo Bakboord (81. Deroy Duarte), Jordan Teze, Sven Botman, Kik Pierie - Nathan Markelo, Jurgen Ekkelenkamp, Jordy Wehrmann - Juan Familia-Castillo (46. Armando Obispo), 9. Thomas Buitink (69. Dylan Vente), 7. Zakaria Aboukhlal (70. Ché Nunnely)