Miedźno ósmym bohaterem cyklu #GMINAKIBICUJE

Tydzień poprzedzający mecz Raków Częstochowa - Piast Gliwice to kolejna odsłona cyklu „Gmina kibicuje”. Tym razem bohaterami są mieszkańcy gminy Miedźno.

#GMINAKIBICUJE to projekt społeczny, w którym poprzez promocję sportu i zdrowego trybu życia zachęcamy mieszkańców poszczególnych gmin do kibicowania Czerwono-Niebieskim z trybun GIEKSA Areny.

 

Za nami wizyty m.in. w Rędzinach, Kruszynie czy Popowie. Tym razem swoje kroki kierujemy do Miedźna. To właśnie tam, już od początku tygodnia intensywnie promujemy piątkowe starcie Rakowa z Piastem Gliwice (28.02, g. 18.00).

 

Miło będzie spotkać sąsiadów na meczu, prawda? A jeszcze milej wspólnie wybrać się na stadion! Dla mieszkańców gminy przygotowaliśmy dedykowany sektor na trybunie D i bilety w promocyjnej cenie 15 złotych. Co zrobić, aby uzyskać zniżkę? Na adres [email protected] wyślij nam swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL + adres zamieszkania), a my wytłumaczymy Ci jak wykorzystać rabat.   

 

Ale to nie koniec. Już w najbliższym czasie wspólnie z naszymi piłkarzami odwiedzimy w jednej ze szkół najmłodszych mieszkańców gminy Miedźno. W ramach projektu będziemy tam promować zdrowy tryb życia. Podczas spotkania najmłodsi mieszkańcy otrzymają od nas vouchery, które zamienią na wejściówki na dowolny mecz rundy zasadniczej. Bądźcie czujni! 

 

To co? Widzimy się #NaStadionie?