Milan Rundić na dłużej w Rakowie!

Milan Rundić zostaje na dłużej w Rakowie! Klub skorzystał z możliwości przedłużenia kontraktu o kolejne dwa sezony. Umowa z 31-letnim obrońcą będzie obowiązywać do końca czerwca 2025 roku.

Serb na Limanowskiego trafił w czerwcu 2021 roku. W barwach Rakowa zanotował dotychczas 50 występów, zdobywając jedną bramkę. "Milo" w czerwono-niebieskich barwach wywalczył Puchar Polski, wicemistrzostwo kraju oraz dwukrotnie sięgnął po Superpuchar Polski. Ponadto zadebiutował w europejskich pucharach. 

  

- Dotychczasowy okres spędzony w Rakowie oceniam bardzo pozytywnie. Na początku miałem kilka kontuzji, ale teraz jestem bardzo dobrze przygotowany, dzięki czemu mogę nastawić się na granie i gram. Mam nadzieję, że tak będzie dalej, a my będziemy zdobywać kolejne trofea - skomentował Milan Rundić. 

 

- Milan jest ważnym zawodnikiem naszej defensywy i przez te blisko już dwa sezony spędzone w Rakowie pokazał swoją wartość. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z opcji przedłużenia umowy, ponieważ wierzymy, że może stać się jeszcze lepszym piłkarzem i przez następne sezony pomóc drużynie w osiągnięciu kolejnych ambitnych celów - mówi Robert Graf, dyrektor sportowy. 

 

#RUNDIĆ2025