Miłosz Szczepański: Zagramy o zwycięstwo

Już w sobotę, 5 października, Raków Częstochowa zagra na wyjeździe z Pogonią Szczecin. - Jestem przekonany, że stać mnie na jeszcze lepszą grę - mówi przed tym starciem Miłosz Szczepański. Przeczytajcie jego pełną wypowiedź.

W ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy Czerwono - Niebiescy rywalizowali z Nafciarzami. Starcie to zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem przyjezdnych.

 

- W końcówce meczu z Wisłą Płock zabrakło nam skupienia. Samo spotkanie potoczyłoby się też inaczej, gdybyśmy od razu zdobyli drugą bramkę. Czasu, niestety, już nie cofniemy. Skupiamy się teraz na nadchodzącym starciu z liderem - przyznał Szczepański.

 

Podopieczni trenera Marka Papszuna zapowiadają walkę do ostatniej minuty każdego nadchodzącego spotkania.

 

- Nie będziemy się poddawać. Przed nami jeszcze sporo kolejek ligowych. Każdy mecz to dla nas osobna nauka. Na spotkanie z Pogonią Szczecin wyjdziemy, aby zwyciężyć i zdobyć trzy punkty. Liczę na to, że w końcu dopisze nam odrobina szczęścia i to my będziemy się cieszyć po ostatnim gwizdku z pozytywnego rezultatu - powiedział 21-latek.

 

W trwających rozgrywkach PKO Ekstraklasy pomocnik Rakowa ma na swoim koncie 3 asysty, dzięki czemu jest w czołówce klasyfikacji. O jedną więcej mają jedynie Filip Starzyński i Darko Jevtić.

 

- Jestem przekonany, że stać mnie na jeszcze lepszą grę, a co za tym idzie - lepsze statystyki. Wierzę, że dzięki ciężkiej pracy na treningach będę notował nie tylko więcej asyst, ale także zdobywał ważne bramki - zakończył Miłosz Szczepański.