MKS Kluczbork sobotnim rywalem Rakowa

- To będzie mecz walki, a o zwycięstwie może zadecydować jedna bramka – prognozuje przed sobotnim meczem z MKS Kluczbork pomocnik Rakowa Radosław Stefanowicz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Redakcja naszej strony przeprowadzi tekstową relację live z tego spotkania.

Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, ale to MKS zdobył na wiosnę więcej punktów. W pięciu rozegranych meczach, zespół z Kluczborka zdobył ich dziesięć, a Raków o połowę mniej. Ostatnio częstochowianie bezbramkowo zremisowali z Polonią Bytom, choć do zwycięstwa zabrakło niewiele. – Nasze wyniki nie są adekwatne do gry jaką prezentujemy na boisku. Uważam, że powinniśmy mieć więcej punktów, ale w kilku meczach zabrakło nam po prostu szczęścia. Stwarzamy sobie przecież sytuacje do zdobycia bramek, ale piłka nie chce wpaść do siatki – zaznacza Stefanowicz, który trafił do Rakowa zimą z Huraganu Morąg i wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie.

Jak do tej pory Stefanowicz zaliczył komplet czterech występów w wyjściowej „jedenastce”. Wszystko wskazuje na to, że pojawi się na boisku także w Kluczborku. – Spodziewamy się meczu walki. W tabeli dzieli nas niewielka ilość punktów, więc tym bardziej obie drużyny zagrają o pełną pulę. Podejrzewam, że o zwycięstwie może zadecydować jedna bramka – przewiduje Stefanowicz.

Początek meczu zaplanowano na godz. 16:00. Redakcja oficjalnej strony internetowej naszego klubu, zaprasza na tekstową relację live z tego spotkania. Pierwszy meldunek ze stadionu w Kluczborku pojawi się na stronie kilkanaście minut przed rozpoczęciem meczu. Relację będzie można śledzić pod tym linkiem. Zapraszamy!