MLKS Woźniki - Raków II 2:2 (2:1)

Drugi zespół Rakowa zremisował na wyjeździe z MLKS Woźniki 2:2. Bramki dla czerwono-niebieskich strzelali: Tomasz Pełka i Tomasz Żurawski.

Częstochowianie od początku spotkania przejęli inicjatywę. Wynik meczu otworzył Tomasz Pełka, który pokonał bramkarza rywali strzałem głową. Gospodarze grali głównie długie piłki do wysuniętych napastników i po jednym z takich zagrań doprowadzili do wyrównania, a chwilę później objęli prowadzenie. Raków wyrównał w 56. minucie meczu, a bramkę strzelił Tomasz Żurawski. – Mecz toczył się pod nasze dyktando. Stworzyliśmy sobie sporo sytuacji i szkoda, że tylko dwie z nich wykorzystaliśmy. W ostatniej minucie mogliśmy strzelić zwycięską bramkę, ale Artur Kierat trafił w poprzeczkę – opowiada trener Rakowa II Robert Brzeziński.

W kolejnym meczu Raków II zagra z Sarmacją Będzin. Mecz odbędzie się w niedzielę (24. sierpnia), o godz. 11:00 na stadionie przy Limanowskiego.