Mocne zakończenie sezonu Rakowa II!

W ostatniej kolejce kończącego się sezonu Haiz IV ligi, Raków II Częstochowa pokonał Zielonych Żarki aż 7:1! Była to najwyższa wygrana naszego zespołu w całych rozgrywkach.

Dzięki tej wygranej nasza drużyna ukończyła sezon na 10. miejscu w tabeli, zdobywając łącznie 37 punktów. W ostatnim spotkaniu z Zielonymi Żarki nasz zespół wystąpił w bardzo młodym składzie. Średnia wieku zawodników, którzy zagrali w tym starciu, wynosi zaledwie 17,2, a na boisku było aż 6 zawodników z rocznika 2003.

Zaliczając imponujące siedem trafień, "Czerwono-Niebiescy" zapewnili sobie miano drugiej najskuteczniejszej ofensywy Haiz IV ligi. Nasza drużyna w 30 spotkaniach zdobyła aż 67 bramek! Daje to średnią 2,23 gola zdobytego na mecz.

Głęboko wierzymy w to, że w przyszłym sezonie nasz zespół włączy się do walki o najwyższe cele! Mamy także nadzieję, że w przeciągu kilku sezonów nasi młodzieżowcy będą stanowić o sile pierwszego zespołu.