Na mecz Raków - Lechia warto przyjechać wcześniej

Już w środę, 10 kwietnia do Częstochowy przyjedzie aktualny lider LOTTO Ekstraklasy - Lechia Gdańsk. Tego dnia o godzinie 18.00 podopieczni trenera Marka Papszuna rozpoczną walkę o finał TOTOLOTEK Pucharu Polski. Apelujemy o jak najszybsze przybycie na stadion i korzystanie z komunikacji miejskiej! 

Bramy stadionu przy ulicy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 16.00. Do dyspozycji Kibiców będą kołowroty, które znajdują się obok bramy numer dwa i trzy. Prosimy o podchodzenie do kołowrotów z przygotowanym biletem oraz dokumentem potwierdzającym tożsamość. 

Od godziny 16.00, na płycie głównej boiska, rozegrany zostanie mecz Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk przez dzieci z rocznika 2011. Po zakończeniu spotkania chłopcy wyprowadzą na boisko swoich starszych idoli. W ramach rozgrzewki przed daniem głównym zachęcamy do kibicowania młodym adeptom w ich piłkarskiej potyczce. 

#RAKÓWKOMPLETNY tylko w barwach! Zachęcamy do zakupu szalika na stadionie.

Jednocześnie zachęcamy i gorąco prosimy o przybywanie na Limanowskiego komunikacją miejską. Specjalnie dla Was uruchomione zostały dwie dodatkowe linie autobusowe. Rozkład jazdy na dzień meczowy znajduje się w TYM miejscu. 

terminarz 1