Nabór do I klasy LO SMS na rok szkolny 2020/2021 przedłużony

Ze względu na pandemię koronawirusa COVID-19 i zagrożenie epidemiczne na terytorium Polski, nabór do I klasy Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego RKS Raków Częstochowa na rok szkolny 2020/2021 został przedłużony. Rekrutacja potrwa do 12 maja 2020 roku do godziny 12:00.

Wszystkich chętnych zachęcamy do pobrania dokumentów, wypełnienia ich i przesłania w podanym terminie na adres: [email protected]. Niezbędne formularze, potrzebne do rekrutacji, kandydaci mogą znaleźć TUTAJ.

 

UWAGA! Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu rekrutacji zostanie ogłoszona na stronie internetowej klubu na tydzień przed datą egzaminów sprawnościowych. Termin testów sportowych oraz egzaminów kompetencji zostanie podany, gdy wszelkie normy formalne zostaną spełnione tak, aby testy przeprowadzić w warunkach optymalnych i bezpiecznych dla kandydatów. 

 

Również tydzień przed testami sprawnościowymi kandydaci zostaną poinformowani o ewentualnych brakach w dokumentach rekrutacyjnych. Kandydaci mają obowiązek stawić się na testach z oryginałami wymaganych dokumentów. 

 

Lista uczniów, którzy zostaną ostatecznie przyjęci do I klasy LO SMS na rok szkolny 2020/2021, zostanie ogłoszona najpóźniej 25 sierpnia 2020 roku.

 

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły  - [email protected] lub dyrektorem szkoły, Maciejem Strożkiem: tel. +48 695 629 320, [email protected]