Nabór uzupełniający do drużyny seniorek Rakowa Częstochowa

Sekcja kobieca w Rakowie nieustannie się rozwija, czego efektem jest m.in. powołanie drużyny seniorek, która wystartuje w rozgrywkach Keeza IV Ligi. W dalszym ciągu poszukiwane są zawodniczki, które zechcą wzmocnić kadrę Czerwono-Niebieskich.

Przed seniorkami Rakowa Częstochowa debiutancki sezon w ligowych rozgrywkach. Drużynę tworzy mieszanka zawodniczek doświadczonych, młodych i ambitnych. Zespół ma za sobą już trzy mecze sparingowe, w których zaprezentował się naprawdę solidnie. 

 

Drużyna seniorek jest w dalszym ciągu otwarta na wzmocnienia. “Budujemy strukturę zespołu zupełnie od nowa, a to wymaga czasu i cierpliwości. Poszukujemy zawodniczek pragnących rozwoju, cechujących się pasją i zaangażowaniem. Nie ukrywamy, że zależy nam na dziewczynach z doświadczeniem piłkarskim, które mają za sobą grę w klubie. Chcemy, by zespół kobiecy Rakowa Częstochowa z powodzeniem rywalizował w Keeza IV Lidze kobiet” - mówi trenerka drużyny seniorek – Marta Mika.  

 

Wszystkie “piłkarskie” dziewczyny, które widzą się w drużynie Marty Miki – asystentki trenerki reprezentacji Polski – zapraszamy po więcej szczegółów TUTAJ

 

Bezpośrednie informacje można uzyskać również u koordynatorki sekcji kobiecej pod adresem mailowym: magdalena.kapala@rakow.com bądź pod numerem telefonu: 606 916 137

 

Prowadzony jest również nabór uzupełniający dla roczników 2008-2015, które trenują w dwóch kategoriach wiekowych:

- trampkarki/młodziczki (2008-2011)

- orliczki (2012-2015)

Szczegóły znajdziecie Państwo TUTAJ.