"Najgorszą oceną jaką mam jest piątka" - Kacper Trelowski dla weszlo.com

Stres czy trema nakręcają mnie, ale tylko pozytywnie - powiedział Kacper Trelowski w swoim ostatnim wywiadzie dla portalu weszło.com

W obecnym sezonie zadebiutowałeś w ekstraklasie, w której rozegrałeś już siedem meczów. Regularnie występujesz też w Pucharze Polski, gdzie pięć razy pojawiałeś się w składzie. Czujesz, że to dla ciebie przełomowy czas?

 

- Nie chcę podchodzić do tego nazbyt emocjonalnie i przesadnie. Wiem, że jak na mój wiek udało mi się zagrać całkiem sporą liczbę spotkań. Jakoś się tym jednak nie napawam. Napędza mnie to po prostu do dalszej pracy.

 

W pierwszej drużynie zadebiutowałeś dopiero w tym sezonie, ale trenujesz z dorosłym Rakowem już cztery lata. Jak to się stało, że zacząłeś ćwiczyć z drużyną już jako czternastolatek?

 

- Ówczesny trener bramkarzy Rakowa Maciej Sikorski poprosił o wytypowanie bramkarza z akademii, który miałby pojechać na zgrupowanie albo na obóz z pierwszy zespołem. Nie pamiętam już dokładnie jak to było. Padło na mnie i zacząłem ćwiczyć z pierwszą drużyną. Wypadłem chyba całkiem dobrze. Od tamtego momentu cały czas byłem systematycznie wprowadzany.

 

Pełną rozmowę z naszym bramkarzem dla portalu weszlo.com znajdziecie: TUTAJ.