Niezbędnik kibica przed meczem z Odrą

Przed meczem z Odrą przedstawiamy kibicom kilka przydatnych informacji.

Wejście na stadion. 

Sugerujemy, aby na stadion udać się jak najwcześniej. Tak, aby uniknąć kolejek przy kołowrotkach - bezpośrednio przed samym spotkaniem. Na Miejski Stadion Piłkarski "Raków' będzie można wejść od godziny 17.21. W oczekiwaniu na mecz można na przykład posłuchać muzyki, zjeść posiłki z grilla lub pizzę z naszych punktach gastronomicznych. Wcześniejsze przybycie gwarantuje obejrzenie pojedynku od pierwszego gwizdka sędziego. Początek meczu o 19:21. 

Zakup biletów. 

Kasy Miejskiego Stadionu Piłkarskiego "Raków" czynne są od godziny 9. Kasy oznaczone numerami 1 i 2 posiadają terminale, poprzez które można dokonać płatności kartą. Osoby, które bilet chcą nabyć gotówką proszeni są o wcześniejsze odliczenie - najlepiej równej kwoty - pieniędzy, tak aby proces sprzedaży biletów trwał jak najkrócej.

W dniu meczu wejściówki można kupić w cenie 15 złotych bilet ulgowy, 19 złotych bilet normalny, 29 złotych bilet rodzinny. Sugerujemy, aby dokonać zakupu biletów wcześniej. Podczas meczu z Wigrami kibice, którzy przyszli na "ostatnią chwilę" weszli na teren stadionu około 30 minuty spotkania. Bilety można kupować również on-line na stronie http://bilety.rksrakow.pl

Jakie dokumenty zabrać ze sobą?

Bilet oraz ważny dokument tożsamości z numerem pesel (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna lub studencka). Stewardzi mogą sprawdzić zgodność danych na bilecie oraz danych zawartych w dokumencie tożsamości (imię, nazwisko, pesel). W przypadku niezgodności tych danych lub braku dokumentu tożsamości, stewardzi mogą odmówić wstępu na mecz.

Dopinguj głośno i kulturalnie!

Pamiętajcie, że głośny i kulturalny doping pomoże naszym zawodnikom! Wszyscy gramy o 3 punkty! #walczymyowiecej

Pojedynek z Odrą Opole jak zakwalifikowany jako mecz podwyższonego ryzyka.