Nouvier i Forbes przechodzą rehabilitację | czerwono-niebieski raport medyczny

Zabieg uszkodzonej łąkotki Bryana Nouviera przebiegł zgodnie z planem. Francuz jest poddawany rehabilitacji, by już na początku stycznia wrócić do treningów z drużyną. Zapraszamy na czerwono-niebieski raport medyczny.

24-latek uległ kontuzji podczas jednego z treningów poprzedzających mecz 17. kolejki PKO Ekstraklasy, w której Raków Częstochowa zmierzył się na GIEKSA Arenie z Jagiellonią Białystok. W piątek, 6 grudnia nasz pomocnik przeszedł w Poznaniu zabieg kontuzjowanego kolana.

 

Cały czas do zdrowia dochodzi także napastnik Rakowa - Felicio Brown Forbes.

 

- Czuję się coraz lepiej. Mam wrażenie, że z dnia na dzień robię postępy i to jest dla mnie najważniejsze. Już nie mogę doczekać się powrotu na boisko - powiedział nam Felicio. 

 

28-latek urazu nabawił się w końcówce meczu Raków Częstochowa - Wisła Kraków (1:0) rozegranego w ramach 14. kolejki PKO Ekstraklasy. W 82 minucie na boisku zastąpił go A. Kolev. U Forbesa stwierdzono zerwanie więzadła przyśrodkowego w kolanie MCL. 

 

Powoli do treningów z resztą drużyny włączani są obrońcy: Andrzej Niewulis i Arkadiusz Kasperkiewicz. Już dziś możemy Was zapewnić, że na naszych łamach wkrótce pojawi się rozmowa z Niewulem o jego powrocie do zdrowia. Bądźcie czujni! 

 

Obu kontuzjowanym zawodnikom życzymy pomyślnej rehabilitacji i szybkiego powrotu do zdrowia!