Nowa Częstochowa dołącza do grona partnerów Rakowa

"Nowa Częstochowa" dołącza do grona partnerów Rakowa. Witamy w czerwono-niebieskiej rodzinie twórców jednego z najnowszych na mapie Częstochowy projektów deweloperskich.

- Cieszy nas, że mogliśmy znaleźć się wśród przyjaciół drużyny, która z odwagą i ogromnym zaangażowaniem walczy o swoje marzenia i podąża do wyznaczonego celu. To cechy, które łączą piłkarski Raków i zespół, który realizuje projekt Nowa Częstochowa – mówi Jakub Ziętara, dyrektor działu sprzedaży mieszkań osiedla Nowa Częstochowa i dodaje: – To dla nas zaszczyt, że możemy wspierać drużynę, która mieszkańcom Częstochowy dostarcza tak dużo dobrych, sportowych emocji.

 

Nowa Częstochowa to osiedle mieszkaniowe, które powstaje na Parkitce przy ulicy Okulickiego. Budowa rozpoczęła się w styczniu 2021 roku. Osiedle składać będzie się z sześciu budynków. Deweloper właśnie rozpoczął sprzedaż mieszkań z trzeciego z zaplanowanych bloków – budynku B. Więcej o naszym nowym partnerze na www.nowaczestochowa.pl oraz na kanale YouTube - TUTAJ.