Nowe kluby dołączają do Projektu Klubów Filialnych

W czwartek, 31 sierpnia odbyło się spotkanie, na którym do grona partnerskich klubów Rakowa Częstochowa dołączyło następne 8 klubów.

W czwartek w budynku Akademii miało miejsce spotkanie dla nowych partnerów Rakowa w Projekcie Klubów Filialnych. W obecności Wiceprezesa Zarządu Rakowa Częstochowa Dawida Krzętowskiego oraz Dyrektora Akademii Rakowa Dariusza Grzegrzółki przedstawiciele ośmiu dołączających do PKF klubów podpisali umowy oraz otrzymali okolicznościowe upominki.

 

Cieszymy się, że do grona naszych partnerów wstępują kolejne kluby, których jest już ponad 40. Świadczy to o pewnym zaufaniu, jakim zostaliśmy obdarzeniu i na jakie sobie Raków zapracował przez wiele lat – komentuje koordynator Projektu Klubów Filialnych, Jacek Ciekot.  

 

Projekt zakłada wielopłaszczyznową współpracę, m. in. w obszarach metodyki szkolenia czy organizacji pracy. Na PKF składa się również dostęp do staży trenerskich, udział w eventach organizowanych przez Akademię, a także szeroki zakres szkoleń. 

 

Mamy wiele fajnych pomysłów, które sprawią, że nasi partnerzy będą czuli się ważną częścią tego programu. Chcemy być dla nich przede wszystkim otwarci i pomocni. Będziemy wychodzić do nich z inicjatywami, które zachęcą do aktywności nie tylko przedstawicieli klubów, ale również dzieci i ich rodziców – podsumowuje Ciekot. 

 

Łącznie w Projekcie Klubów Filialnych uczestniczy obecnie 42 partnerów. Kluby, które dołączyły dołączyły do PKF 31 sierpnia 2023 roku to: UKS Warszowice, Champions Busko Zdrój, Real Varsovia, Liswarta Krzepice, Zieloni Żarki, Sokół Wręczyca Wielka, Sportowa Częstochowa, Warta Kamieńskie Młyny.

 

Wszystkie kluby zainteresowane przystąpieniem do projektu prosimy o KONTAKT z koordynatorem Jackiem Ciekotem. Fotorelacja z wydarzenia dostępna jest TUTAJ.