O kolejne punkty w Niecieczy. Zapowiedź meczu Bruk-Bet Termalica - Raków

Po zwycięstwie 2:0 nad GKS-em Katowice w niedzielę częstochowianie powalczą o kolejne ligowe punkty. Tym razem czerwono-niebiescy w Niecieczy zagrają z Bruk-Betem Termalica. Początek spotkania o godzinie 20. 

Podopieczni trenera Marka Papszuna nadal liderują w tabeli Fortuna 1 Ligi. Nasz zespół zgromadził do tej pory 13 punktów. Gra drużyny spod Jasnej Góry nie uchodzi uwadze dziennikarzy, którzy chwalą Raków. Do tych wszystkich komentarzy nasza drużyna podchodzi jednak z chłodną głową, bowiem za nami dopiero 6 kolejek. Po środowym starciu z GKS-em na Limanowskiego przyszedł czas na wyjazd do Niecieczy. W składzie RKS-u nie należy spodziewać się wielu zmian. Wciąż szkoleniowiec częstochowian ma do dyspozycji wszystkich zawodników wyłączając Mateusza Zacharę i Rafała Figla. 

W ekipie naszych rywali panuje nie najlepsza atmosfera. Bruk-Bet Termalica zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, a na dodatek w ostatnim meczu nasz rywal przegrał z Wigrami Suwałki 2:3. Przed sezonem zespół z Małopolski typowany był jako jeden z głównych faworytów do awansu, tymczasem słabszy początek sprawił, że Termalica jeżeli marzy o powrocie do Lotto Ekstraklasy musi zacząć punktować. Dlatego w niedzielę należy spodziewać się, że gospodarze będą bardzo zdeterminowani do tego, aby zgarnąć komplet punktów. 

Ostatni raz Raków z Bruk-Betem Termalica mierzył się w czerwcu 2017 roku. W sparingu górą byli czerwono-niebiescy, którzy po golach Adama Czerkasa i Tomasza Wróbla wygrali 2:1. Od tego czasu składy obu drużyn zmieniły się znacząco, dlatego dzisiaj w Niecieczy spotkają się zupełnie inne zespoły. Zespoły, które zrobią wszystko, aby zgarnąć 3 punkty. Początek meczu o godzinie 20. Transmisję radiową ze spotkania przeprowadzi Radio Fon. 

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - RKS Raków Częstochowa
niedziela, 26 sierpnia godzina 20
stadion w Niecieczy.