Odwiedziny podopiecznych Fundacji "Oczami Brata"

Przed meczem z Lechią Gdańsk Czerwono-Niebieskich odwiedzili podopieczni Fundacji "Oczami Brata", z którymi spotkał się Mateusz Wdowiak.

Raków Częstochowa od początku sezonu może liczyć na gorący doping kibiców. W gronie fanów Czerwono-Niebieskich są też podopieczni Fundacji "Oczami Brata". Jak działa fundacja? Wychowawcy realizują autorski program dochodzenia do samodzielności osób z niepełnosprawnością poprzez prowadzenie między innymi Warsztatu Terapii Zajęciowej czy Warsztatu Terapii Artystycznej.

 

Podopieczni Fundacji "Oczami Brata" trzymali kciuki za Czerwono-Niebieskich podczas finału Fortuna Pucharu Polski. Z wychowankami fundacji w imieniu zespołu spotkał się Mateusz Wdowiak. Pomocnik odebrał pamiątkowy obraz, list gratulacyjny i upominek. Podopieczni "Oczami Brata" otrzymali od popularnego "Wdówki" klubowe gadżety oraz grę karcianą o historii Rakowa Częstochowa.

 

Po spotkaniu z Mateuszem Wdowiakiem wychowankowie fundacji udali się na boczne boisko, gdzie pod okiem trenera Akademii Rakowa Częstochowa - Adama Jaschika odbyli sesję treningową. Zajęcia odbyły się pod hasłem zabaw z piłką. Podopieczni brali udział w slalomach, berkach a całość zakończył trening strzelecki.

 

Fotorelacja z wizyty dostępna jest: TUTAJ.