Oferty na przebudowę MSP „Raków” otwarte

W piątek o godzinie 10.00 w Urzędzie Miasta Częstochowy otwarte zostały koperty z ofertami na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w związku z modernizacją MSP „Raków”.

Do przetargu przystąpiły 4 firmy: InterHall Sp. z o.o., CZ.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA S.A., Kompleksowa Obsługa Budownictwa KOBNEXT Sp. z o.o. oraz wspólna oferta Stadion PRO Sp. z o.o. i GRANIT-TEC. Trzy z przedstawionych ofert opiewały na kwotę poniżej 20 milionów złotych. Tylko jedna z wycen  zmieściła się w zaplanowanym budżecie. Najniższa z ofert opiewała na kwotę 17 490 000,01 zł, najwyższa zaś na 37 074 120,03 zł.  

 

Trwa weryfikacja przedłożonych ofert. Po tym etapie będzie możliwe wyłonienie najkorzystniejszej z nich, a w dalszej kolejności zawarcie umowy z wykonawcą. 

 

- To kolejny krok w kierunku modernizacji obiektu MSP „Raków”. Cieszy fakt, że aż 3 oferty opiewały na kwotę poniżej 20 milionów złotych. Po wyłonieniu wykonawcy na pewno podejmiemy działania, aby jak najszybciej wrócić do rozgrywania meczów w naszym domu - powiedział prezes Czerwono-Niebieskich Wojciech Cygan.