Oglądaj Multiligę+, gdzie chcesz i jak chcesz!

To już ostatni moment, aby skorzystać z wyjątkowego prezentu od CANAL+. Finałowa kolejka PKO Bank Polski Ekstraklasy w formie Multiligi+ dostępna będzie w serwisie CANAL+ online w wyjątkowej cenie.

Niedziela, 16 maja to jeden z najbardziej emocjonujących dni dla kibica PKO Bank Polski Ekstraklasy. To wtedy wszystkie spotkania w kolejce będą rozgrywane o jednej porze, a Multiliga+, czyli symultaniczna transmisja ze wszystkich spotkań 30. kolejki, pozwoli śledzić najciekawsze wydarzenia bez konieczności przełączania kanału.

 

Od 17:30 w CANAL+ SPORT szesnaście drużyn na ośmiu stadionach będzie walczyło o końcowe miejsca w tabeli PKO Bank Polski Ekstraklasy. Multiliga+ daje kibicom możliwość oglądania prawdopodobnie najbardziej emocjonujących 90 minut w całym sezonie rozgrywek, które zdecydują o miejscu w europejskich pucharach, bądź rozstrzygną walkę o utrzymanie.

 

Dla tych, którzy chcą na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia związane z ostatnią kolejką PKO BP Ekstraklasy, CANAL+ wprowadził specjalną ofertę. Tylko do końca najbliższego weekendu skorzystać będzie można z kodu promocyjnego obniżającego cenę pakietu SPORT w serwisie CANAL+ online do 10 złotych za pierwszy miesiąc.

 

Już teraz klikając w poniższy link można odebrać voucher uprawniający do skorzystania z oferty serwisu CANAL+ online na specjalnych warunkach:

 

· Voucher na pakiet SPORT – 1 miesiąc za 10 zł

 

· Dodatkowo 3 kolejne miesiące w cenie 30 zł/miesiąc

https://can.al/multiliga-FB-esa

Voucher do wykorzystania na stronie canalplus.pl/voucher. Oferta tylko dla nowych użytkowników.

 

16:30 Multiliga+ (studio) CANAL+ SPORT, CANAL+ online

 

prowadzący: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń

 

17:25 Multiliga+ (transmisja symultaniczna z wszystkich meczów 30. kolejki) CANAL+ SPORT, CANAL+ online

 

prowadzący: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń

 

19:30 Multiliga+ (studio) CANAL+ SPORT, CANAL+ online

 

prowadzący: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń

 

Serwis CANAL+ online - oglądaj co chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz

 

Z serwisu CANAL+ online można korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz Apple TV. Serwis wspiera również technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodnie przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Z serwisu można korzystać na dwóch urządzeniach w tym samym momencie. Więcej informacji o serwisie CANAL+ online można znaleźć na stronie https://www.canalplus.com/pl