Okazałe zwycięstwo rezerw Rakowa

Aż 6 goli zdobyła drużyna rezerw Rakowa w spotkaniu 29. kolejki IV. Częstochowianie pokonali KS Panki 6:2.

Festiwal strzelecki rozpoczął Kamil Wojtyra w 12. minucie meczu. Następne trzy bramki były autorstwa Łukasza Siedlika, który popisał się klasycznym hattrickiem. W drugiej połowie dwa następne gole zdobył Wojtyra. Z kolei goście odpowiedzieli dwukrotnie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Kamil Ciapa, a z rzutu karnego Błażeja Stępnia pokonał były gracz Rakowa - Arkadiusz Hyra. RKS zajmuje 8. miejsce w ligowej tabeli i ma w swoim dorobku 41 punktów.

Dawid Krzętowski (trener, Raków): Cieszymy się z okazałego zwycięstwa. Dominowaliśmy na boisku od pierwszej minuty, a wynik mógłby być bardziej okazały, bowiem sytuacji do zdobycia goli było więcej. Dziękuję chłopcom za zaangażowanie i gratuluję zwycięstwa. Przed nami kolejne ciężkie spotkania, w których też chcemy punktować.

RKS Raków II Częstochowa - KS Panki 6:2 (4:0)

1:0 - Kamil Wojtyra 12'
2:0 - Łukasz Siedlik 15'
3:0 - Łukasz Siedlik 30'
4:0 - Łukasz Siedlik 34'
5:0 - Kamil Wojtyra 51'
5:1 - Kamil Ciapa 67'
6:1 - Kamil Wojtyra 79'
6:2 - Arkadiusz Hyra 87'

Raków II: Stępień - Małolepszy, Duriska, Zębik, Obodecki, Kmieć (60. Biedroń), Wojtyra, Kurek, Mizgała (46. Flak), Sośniak, Siedlik (46. Rabiniak).