OPTOLITH gra dalej z Rakowem!

Z radością informujemy, że firma OPTOLITH przedłużyła umowę sponsorską z Rakowem Częstochowa, zwiększając swoje wsparcie. Dla tej częstochowskiej firmy będzie to już kolejny wspólny rok z naszym klubem!

OPTOLITH jest częścią HUFGARD Group. Firma działa na polskim rynku od 18 lat i zajmuje się produkcją profesjonalnej chemii budowlanej (zaprawy, kleje, tynki, izolacje, farby) stosowanej w budownictwie ogólnym, jak również przy renowacjach obiektów zabytkowych. Istotą działań firmy i najwyższym priorytetem jest jakość oferowanych produktów, jak również fachowe doradztwo i serwis sprzedażowy, począwszy od przyjęcia zamówienia, aż po dostawę towaru i nadzór nad wykonaniem prac. OPTOLITH od lat czynnie angażuje się w wspieranie sportu oraz działania społeczne.

 

 - Pozostajemy w drużynie Rakowa i bardzo cieszymy się na kolejny rok współpracy. Być częścią klubu, który stale się rozwija, osiąga wiele sukcesów i daje tyle radości kibicom, to dla nas ogromna duma. Nasza radość jest jeszcze większa, ponieważ jesteśmy częstochowską firmą - mówi Prezes Andrzej Grenda.

 

Dziękujemy za wsparcie, a Was zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sponsora.