Ostatni dzień zapisów na finał Fortuna Pucharu Polski!

Nie zdążyłeś zapisać się na finał Fortuna Pucharu Polski? Nic straconego. Przedłużamy zapisy do poniedziałku!

Zapisać się można w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej, Raków FanStore na stadionie oraz internetowo pod adresem BILETY.RAKOW.COM. Przypominamy, że 24 kwietnia wypada niedziela handlowa i sklep w Galerii Jurajskiej będzie otwarty. Zapisy będą także prowadzone w kasach stadionu w dniu meczu z Górnikiem Łęczna (niedziela).

 

Każdy kibic ma możliwość wyboru transportu wlasnego lub wyjazdu pociągiem specjalnym. Dostępne są dwa warianty cenowe:

- 99 zł (transport własny, bilet, koszulka, smycz)

- 199 zł (pociąg specjalny, bilet, koszulka, smycz)

 

Posiadając voucher z ocją transportu własnego, można dokupić opcję wyjazdu transportem zorganizowanym. W takim przypadku należy udać się do sklepu "Medalik" przy ul. Kościuszki 18/20.

 

 

Bilet, koszulkę i smycz należy odebrać WYŁĄCZNIE w kasach stadionu w wyznaczonych terminach. Prosimy, by podczas kupowania biletu zapamiętać datę zakupu, z uwagi na fakt, że ich późniejszy odbiór odbywał się będzie partiami. Zachęcamy do śledzenia komunikatów klubu oraz Stowarzyszenia Kibiców „Wieczny Raków”, gdzie umieszczone będą informacje o możliwości odbioru biletu, koszulki i smyczy przez osoby, które dokonały zapisu we wskazanych dniach. Osoby spoza Częstochowy będą mogły odebrać bilet, koszulkę i smycz na specjalnym stanowisku pod stadionem PGE Narodowy w dniu meczu, ale będą mogły zgłosić się także do kas biletowych przy Limanowskiego 83, do czego gorąco zachęcamy.

 

Przy zakupie biletów nie ma ograniczenia ilościowego, co oznacza, że jedna osoba może dokonać zakupu także dla innych osób.

 

Istnieje możliwość zapisów grupowych. Zgłoszenie należy wówczas kierować na adres mailowy [email protected], a w pliku excell wpisać kolejno:

- imię

- nazwisko

- numer osoby kontaktowej

- PESEL

- rozmiar koszulki

- rodzaj transportu (autokar/pociąg specjalny/transport własny)

 

W razie pytań odnośnie zapisów grupowych, można kontaktować się pod klubowym numerem telefonu 34 323 54 62.

 

 

#WracamyPoSwoje