Ostatni dzień zapisów na wyjazd na finał Fortuna Pucharu Polski

2 maja na Stadionie Narodowym zagramy z Legią Warszawa w finale Fortuna Pucharu Polski. Trwają zapisy na wyjazd na PGE Narodowy!

Klub organizuje zapisy na górne sektory trybuny za bramką, przeznaczonej dla kibiców Rakowa. Zapisy na dolne sektory prowadzone są przez Stowarzyszenie Kibiców „Wieczny Raków” w sklepie Medalik.

 

Miejsca zapisów:

BILETY.RAKOW.COM

- Raków FanStore na stadionie

- Sklep Rakowa w Galerii Jurajskiej

- Sklep Kibica Medalik (zapisy na sektory dolne, bilet + przejazd)

 

Cena pakietu i zasady sprzedaży:

Podobnie jak przed rokiem, sprzedaż biletów odbywać się będzie w formie pakietów (bilet+koszulka). Cena pakietu wynosi 129 zł. Sprzedaż potrwa do 27 kwietnia.

 

 

Po dokonanym zakupie każdy kibic otrzyma voucher, który w wyznaczonym czasie należy wymienić na bilet i koszulkę w kasie stadionu. Prosimy, by podczas zapisów zapamiętać datę zakupu, z uwagi na fakt, że ich późniejszy odbiór odbywał się będzie partiami. Zachęcamy do śledzenia komunikatów klubu, gdzie umieszczone będą informacje o możliwości odbioru biletu i koszulki przez osoby, które dokonały zapisu we wskazanych dniach. 

 

Trwa odbiór biletów oraz koszulek dla osób zapisanych w dniach 6-23 kwietnia. Więcej szczegółów znajdziecie: TUTAJ.

 

Przy zakupie biletów nie ma ograniczenia ilościowego, co oznacza, że jedna osoba może dokonać zakupu także dla innych osób. Miejsca wpisane na bilecie przydzielane są w systemie losowo i nie są istotne przy zajmowaniu miejsc.

 

Koszulka #DrogaPoHattrick:

Specjalna, dedykowana temu wydarzeniu koszulka #DrogaPoHattrick dostępna jest w następujących rozmiarach:

- dziecięce – 110-122, 122-128, 128-134, 134-140, 146-152

- dla dorosłych – XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL

 

 

Transport i parking:

Istnieje możliwość wykupienia transportu w obie strony z Częstochowy na Stadion Narodowy zorganizowanego przez sponsora klubu, Biuro Podróży „Wesley”. Rezerwacji można dokonać, klikając TUTAJ.

 

Kibice mają również możliwość transportu pociągiem specjalnym wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców "Wieczny Raków". Więcej informacji - TUTAJ.

 

Każdy kibic, który wybrał opcję transportu własnego, może wykupić miejsce parkingowe dedykowane dla kibiców Rakowa na terenie stadionu (Parking Niebieski). Bilety parkingowe można nabyć online TUTAJ.

 

Zapisy grupowe:

Dla grup większych niż 30 osób istnieje możliwość zapisów drogą mailową. Zgłoszenie należy wówczas kierować na adres [email protected].

 

Medaliki! Wyjazd na finał Fortuna Pucharu Polski to duże wyzwanie dla całej naszej społeczności. Reprezentujmy godnie czerwono-niebieskie barwy 2 maja podczas piłkarskiego święta!

 

#DrogaPoHattrick