Ostatni test na 6! Raków II - Boruta Zgierz 6:1

W ostatnim meczu sparingowym przed wznowieniem rozgrywek Zina IV Ligi Raków II pokonał na własnym boisku Borutę Zgierz 6:1.

Czerwono-Niebiescy strzelanie rozpoczęli w 25. minucie, kiedy wynik otworzył nowy zawodnik Rakowa II - Hubert Tylec. Cztery minuty później swoją pierwszą bramkę w piątek zdobył Michał Litwa, a w 31. na listę strzelców wpisał się Adrian Balboa.

W drugiej części trzy kolejne trafienia zanotował Litwa odpowiednio w 50, 55 i 60 minucie spotkania. Chwilę po zdobyciu ostatniej bramki naszego napastnika zmienił Skibiński. Goście honorowe trafienie zdobyli w 90. minucie.

Dla podopiecznych trenera Tomasza Kuźmy był to ostatni sprawdzian przed początkiem rundy wiosennej. Nasi zawodnicy rozgrywki wznowią meczem na własnym boisku z RKS-em Grodziec.

Raków II - Boruta Zgierz 6:1 (3:0)