Ostatnie bilety na mecz ze Slavią Praga

Trwa sprzedaż pojedynczych biletów na mecz IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA ze Slavią Praga. Prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów na to spotkanie.

Pierwsze spotkanie IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA ze Slavią Praga odbędzie się w czwartek, 18 sierpnia o godzinie 18:00 przy Limanowskiego 83. 

 

 

INFORMACJE DLA KIBICÓW POSIADAJĄCYCH KARNET NA CAŁY SEZON ORAZ NA RUNDĘ JESIENNĄ:

 

Sprzedaż biletów wystartowała w czwartek, 11 sierpnia. Do dyspozycji kibiców posiadających karnet na cały sezon 2022/2023 oraz rundę jesienną są bilety na miejsca przypasowane do karnetu. Taka możliwość będzie dostępna do czwartku, 18 sierpnia (do godziny 09:59). W przypadku dostępności innych miejsc na trybunach, istnieje możliwość wybrania innego miejsca na stadionie. 

 

INFORMACJE DLA KIBICÓW NIEPOSIADAJĄCYCH KARNETU:

 

Otwarta sprzedaż biletów na mecz pucharowy IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA wystartowała w niedzielę, 14 sierpnia o godzinie 10:00. 

 

KARNETY WCIĄŻ DOSTĘPNE:

 

W sprzedaży wciąż znajdują się karnety na cały sezon 2022/2023 oraz rundę jesienną. Posiadając karnet, masz pierwszeństwo przy zakupie biletu na domowe mecze europejskich pucharów. 

 

Bilety można nabyć online TUTAJ, a także stacjonarnie w sklepie kibica w Galerii Jurajskiej i Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz w kasach biletowych stadionu (11 sierpnia po zakończeniu meczu ze Spartakiem do ostatniego kibica oraz w niedzielę (14.08) od godziny 10:00). Sprzedaż biletów na trybunę B będzie prowadzona również w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20. 

  

Godziny otwarcia sklepu w Galerii Jurajskiej:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00

 

Godziny otwarcia Raków FanStore przy Limanowskiego 83:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 20:00

 

Do zobaczenia przy #L83!