Otwarcie kawiarenki na L83

W piątek, 4 października, w budynku Akademii, znajdującym się na terenie stadionu przy ul. Limanowskiego 83, uruchomiliśmy kawiarenkę.

Nasza kawiarenka, która została uruchomiona z pomocą głównego sponsora Akademii, firmy Tadex, będzie dostępna dla wszystkich - kibiców, rodziców, piłkarzy, trenerów i adeptów. W ofercie dostępne są ciepłe i zimne napoje, słodkie i słone przekąski, w tym różnego rodzaju jogurty, owoce, sałatki, zupy czy kanapki. 

 

- Cieszymy się, że na terenie naszego stadionu powstało miejsce, w którym rodzice adeptów Akademii mogą poczekać w komfortowych warunkach na zakończenie treningu. Mamy nadzieję, że naszą kawiarenkę odwiedzać będą także wszyscy sympatycy Czerwono - Niebieskich, do czego gorąco zachęcamy - powiedział dyrektor Akademii, trener Marek Śledź. 

 

Organizujemy konkurs na nazwę kawiarenki. Wszystkie propozycje prosimy wysyłać na adres e-mail [email protected]. Spośród wszystkich propozycji wybierzemy najlepsze cztery. O ostatecznej nazwie zdecydujemy wspólnie z Wami, kibicami, w głosowaniu na naszych mediach społecznościowych.