Piłkarze Rakowa z wizytą w szkole w Rzerzęczycach

Kłomnice, to kolejna gmina biorąca udział w projekcie #GminaKibicuje. Przed sobotnim meczem z Wisłą Płock uczniów Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Rzerzęczycach odwiedzili Patryk Kun i Jakub Apolinarski.

#GminaKibicuje, to projekt społeczny, w którym poprzez promocję sportu i zdrowego trybu życia zachęcamy mieszkańców poszczególnych gmin do kibicowania czerwono-niebieskim z trybun GIEKSA Areny. W tym tygodniu bohaterem cyklu są mieszkańcy gminy Kłomnice, a w ramach akcji z najmłodszymi mieszkańcami gminy w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Rzerzęczycach spotkali się piłkarze pierwszego zespołu - Patryk Kun i Jakub Apolinarski.

 

Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali opowieści piłkarzy na temat początków ich piłkarskiej przygody i wszelkich tajników związanych z profesjonalnym uprawianiem sportu. Nie zabrakło również nurtujących pytań, m.in. o ilość treningów i to, jak na co dzień wygląda życie profesjonalnego piłkarza. 

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z WIZYTY W RZERZĘCZYCACH

 

W ręce najmłodszych oprócz klubowych gadżetów trafiły również vouchery, które można zamienić na darmowe wejściówki na sobotni pojedynek w Bełchatowie. Zgodnie z założeniami akcji, dla dorosłych mieszkańców gminy Kłomnice klub przewidział promocję na bilety na sobotni mecz - wszyscy zainteresowani będą mogli nabyć wejściówki w promocyjnej cenie 15 zł. Aby skorzystać z promocji należy wysłać swoje dane (imię, nazwisko i numer PESEL + adres zamieszkania) na adres [email protected], a w informacji zwrotnej klub przekaże informację, jak wykorzystać rabat.