Piotr Malinowski i Kamil Kościelny na dłużej w Rakowie!

Raków Częstochowa przedłużył umowy z Piotrem Malinowskim i Kamilem Kościelnym. Nowe kontrakty obu zawodników będą obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Do parafowania dokumentów doszło na piątkowej Prezentacji Kibiców.

Piotr Malinowski to wychowanek Czerwono-Niebieskich. W obecnym sezonie wystąpił w 11 spotkaniach PKO Ekstraklasy, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę.

 

- Przychodząc do Rakowa, występującego w II lidze, awans do Ekstraklasy był moim marzeniem. Jestem szcześliwy, że udało nam się to wspólnie z drużyną osiągnąć. Dziękuję Klubowi za zaufanie, a kibicom za nieustanne wsparcie. Chcę dać im jeszcze wiele radości - powiedział Piotr Malinowski.

 

Kamil Kościelny dołączył do Rakowa w lutym 2018 roku. W ekstraklasowych rozgrywkach 2019/2020 zagrał w 7 meczach i raz wpisał się na listę strzelców.

 

- Nie poddałem się po ciężkiej kontuzji. Ciężko pracowałem, by być gotowym do gry w zespole, z którym awansowaliśmy do Ekstraklasy. Myślę, że udało mi się spełnić ten cel. Cieszę się z podpisania nowego kontraktu i czekam na nowe wyzwania  - powiedział Kamil Kościelny.

 

Malina, Kościu, gratulujemy i życzymy samych sukcesów na piłkarskich boiskach!