Początek sezonu w Częstochowie! Trwa sprzedaż dwupaków na mecze z Wartą Poznań i FC Astana!

Początek nowego sezonu przyniesie wielkie emocje przy Limanowskiego 83! Kup dwupak i wspieraj Raków w ligowym meczu z Wartą Poznań oraz pucharowym z FC Astana! Prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów na oba spotkania.

Plan spotkań wchodzących w dwupak:

1. kolejka PKO BP Ekstraklasy: Raków Częstochowa - Warta Poznań (piątek, 15 lipca, g. 18:00)

II runda el. Ligi Konferencji Europy UEFA: Raków Częstochowa - FC Astana (czwartek, 21 lipca, g. 21:00) 

 

INFORMACJE DLA KIBICÓW NIEPOSIADAJĄCYCH KARNETU:

 

Sprzedaż dwupaków oraz pojedynczych biletów na ligowy mecz z Wartą Poznań wystartował w  sobotę, 9 lipca o godzinie 9:00. Pojedyncze wejściówki na mecz z FC Astana pojawią się w sprzedaży w piątek, 15 lipca po zakończeniu meczu z Wartą Poznań pod warunkiem, że pula biletów na to spotkanie nie zostanie wyprzedana w formie dwupaków.

 

INFORMACJE DLA KIBICÓW POSIADAJĄCYCH KARNET NA RUNDĘ JESIENNĄ:

 

Wejściówki na mecz z FC Astana trafią do sprzedaży w piątek, 15 lipca po zakończeniu spotkania z Wartą Poznań. Do dyspozycji kibiców posiadających karnet na rundę jesienną będą bilety na miejsca przypasowane do karnetu. Taka możliwość będzie dostępna do poniedziałku (do godziny 23:59), 18 lipca. W przypadku dostępności innych miejsc na trybunach, istnieje możliwość wybrania innego miejsca na stadionie. 

  

INFORMACJE DLA KIBICÓW POSIADAJĄCYCH KARNET CAŁOSEZONOWY:

 

Każdy kibic, który posiada karnet na cały sezon 2022/2023 otrzymuje darmowe wejście na mecz II rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy UEFA z FC Astana. Wejściówka na to spotkanie zawarta jest w karnecie i nie trzeba wyrabiać darmowego biletu.

 

Dwupaki można nabyć online pod adresem BILETY.RAKOW.COM, a także stacjonarnie w sklepie kibica w Galerii Jurajskiej i Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz w kasach biletowych stadionu (9 lipca w godzinach 9:00 - 20:00). Sprzedaż biletów na trybunę B jest prowadzona również w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20. 

 

Godziny otwarcia kas biletowych stadionu w dzień meczowy (15.07):

- piątek (15.07) od godziny 10:00 

 

Godziny otwarcia sklepu w Galerii Jurajskiej:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00

 

Godziny otwarcia Raków FanStore przy Limanowskiego 83:

- sobota (09.07) w godzinach 09:00 - 20:00

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 20:00

 

 

 

Do zobaczenia przy #L83!