Podsumowanie Projektu Klubów Filialnych w sezonie 2019/2020

We wtorek, 23 czerwca, w Cafe de Lima 83 odbyło się podsumowanie Projektu Klubów Filialnych w sezonie 2019/2020. Spotkanie łączyło w sobie część organizacyjną, szkoleniową, a także towarzyską.

Wtorek w Akademii Rakowa Częstochowa rozpoczął się od spotkania przedstawicieli klubów aplikujących do Projektu: Akademia Piłkarska Bronowice Lublin, KS Baszta Rytwiany, LKS Głogovia Głogów Małopolski, Kosa Konstancin, LKS Plon Kawęczyn i Unia Racibórz z trenerem Markiem Śledziem i trenerem Dawidem Krzętowskim, którzy przybliżyli ideę programu.

 

Potem rozpoczęło się spotkanie z przedstawicielami obecnych klubów filialnych: RAP Radomsko, Pilica Koniecpol, Znicz Kłobuck, Rozbark Bytom, Victoria Częstochowa, Sokół Sokołów Małopolski, Polonia Chodzież i Polonia Unia Widzów. Na nim podsumowano wszystkie działania podjęte w sezonie 2019/2020 oraz omówiono plany na kolejny rok. Następnie rozpoczęła się część szkoleniowa - obserwacja i analiza kilku jednostek treningowych z trenerami: Filipem Raczkowskim, Adamem Studnickim i Patrykiem Kajderowiczem. Nasi trenerzy chętnie dzielili się merytoryczną wiedzą z przybyłymi gośćmi.

 

Całodniowe warsztaty zakończyły się wspólnym poczęstunkiem i oglądaniem meczu 32. kolejki PKO Ekstraklasy Korona Kielce - Raków Częstochowa.

 

Za nami kolejny sezon efektywnej działalności Projektu Klubów Filialnych, który rozwija się z miesiąca na miesiąc. Liczymy na to, że kolejny sezon będzie jeszcze bardziej udany!