Podsumowanie sezonu: napastnicy

W przedostatniej odsłonie podsumowania sezonu 2021/2022 prezentujemy statystyki naszych napastników.

Sebastian Musiolik - "Musiol" w sezonie 2021/2022 zanotował 39 występów, grając dokładnie 1473 minut. 26-latek czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców, zdobywając 3 bramki w meczach PKO BP Ekstraklasy oraz jedną w Fortuna Pucharze Polski. 

 

Jakub Arak - 27-letni napastnik w minionej kampanii wystąpił w 23 meczach. Nasz zawodnik pewnie wykorzystał dwie jedenastki w konkursie rzutów karnych w meczu o Superpuchar Polski z Legią oraz w europejskich pucharach przeciwko FK Suduva. 

 

Vladislavs Gutkovskis - Łotysz w minionym sezonie zaliczył 41 występów oraz był najskuteczniejszym napastnikiem Czerwono-Niebieskich. Popularny "Gutek" zdobył łącznie 13 bramek. 9 goli strzelił w lidze, 3 w Pucharze Polski, w tym w finałowym spotkaniu z Lechem Poznań oraz jedną przeciwko Rubinowi Kazań w europejskich pucharach. 

 

Ilja Szkuryn - Białorusin dołączył do Rakowa pod koniec lutego tego roku. Debiut w czerwono-niebieskich barwach zanotował w ligowym spotkaniu z Legią Warszawa, a łącznie zaliczył 2 występy.