Podsumowanie wrześniowej przerwy reprezentacyjnej

Za nami wrześniowa przerwa reprezentacyjna, podczas której na zgrupowania swoich narodowych drużyn udało się 6 zawodników Rakowa Częstochowa, a 4 z nich pojawiło się na boisku.

Vladislavs Gutkovskis - Nasz napastnik wystąpił w obu meczach reprezentacji Łotwy, spędzając na boisku łącznie 180 minut. W niedzielnym meczu z Andorą "Gutek" wpisał się na listę strzelców, a punkt w tym spotkaniu zapewnił Łotyszom awans do trzeciej dywizji Ligi Narodów.

Deian  Sorescu - Pomocnik Medalików ma za sobą 136 minut w barwach reprezentacji Rumunii. "Soare" mecze z Finlandią oraz Bośnią i Hercegowiną rozpoczynał w wyjściowym składzie. Jego drużyna podczas wrześniowej przerwy na kadrę zdobyła łącznie 4 punkty, które dał remis 1:1 z Finami oraz poniedziałkowa wygrana 4:1 z Bośnią i Hercegowiną.

Bogdan Racovițan - "Bogdi" podczas minionej przerwy rozegrał dwa pełne spotkania w reprezentacji Rumunii do lat 21. Jego zespół najpierw przegrał 1:4 z Hiszpanią, a następnie bezbramkowo zremisował z rówieśnikami z Holandii.

Kacper Trelowski - Młody bramkarz Medalików rozegrał 74 minuty w reprezentacji Polski do lat 21 we wtorkowym towarzyskim meczu z Łotwą, które zakończyło się remisem 1:1.

Na zgrupowania swoich reprezentacji udali się również Giannis Papanikolaou oraz Oskar Krzyżak, przebywający na wypożyczeniu w Skrze Częstochowa.