Podział punktów Rakowa II z MKS-em Myszków

Raków II Częstochowa zremisował na wyjeździe 2:2 z MKS-em Myszków w meczu 27. kolejki Haiz IV ligi. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Franciszek Wróblewski i Krystian Ślęzak.

Rywalem "Czerwono-Niebieskich" był ich sąsiad z tabeli, MKS Myszków. Kiedy częstochowianie po raz pierwszy mierzyli się z drużyną z Myszkowa, pokonali rywala aż 6:0. W meczu 27. kolejki Haiz IV ligi padł remis - 2:2.

W pierwszej połowie bramkę dla Rakowa II Częstochowa w 26. minucie zdobył Franciszek Wróblewski. Gospodarze wyrównali w 47. minucie za sprawą Piotra Andrzejewskiego. Podopieczni trenera Tomasza Kuźmy nie odpuścili i szybko wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców w 54. minucie wpisał się Krystian Ślęzak. W 66. minucie wyrównującą bramkę dla MKS-u Myszków zdobył Piotr Andrzejewski, dla którego była to druga bramka w sobotnim meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Remis oznacza, że nasz zespół dopisał do swojego konta jeden punkt i z dorobkiem 31 "oczek" zajmuje 12. miejsce w tabeli.

W następnej kolejce Raków II Częstochowa zagra z Sarmacją Będzin. To spotkanie zaplanowane zostało na środę, 29 maja, na godzinę 18:30.

Raków II: Trelowski - Budnicki, Krzyżak, Chłód, Zębik (68' Jargosz), Waśkiewicz, Ślęzak, Wróblewski, Pavlas, Bator (46' Januszewski), Czerkas

Bramki dla Rakowa II: Franciszek Wróblewski (26.), Krystian Ślęzak (54.)