Pogoń Kamyk - Raków II 1:1 (1:1)

Druga drużyna Rakowa zremisowała na wyjeździe z Pogonią Kamyk 1:1 i awansowała na 14. miejsce w tabeli. Bramkę dla naszego zespołu strzelił w pierwszej połowie meczu Kamil Marczyk.
Druga drużyna Rakowa zremisowała na wyjeździe z Pogonią Kamyk 1:1 i awansowała na 14. miejsce w tabeli. Bramkę dla naszego zespołu strzelił w pierwszej połowie meczu Kamil Marczyk. Losy spotkania rozstrzygnęły się w pierwszej połowie meczu. Czerwono – niebieskich wyprowadził na prowadzenie Kamil Marczyk. Pomocnik Rakowa zdecydował się na strzał z ponad szesnastu metrów, czym zupełnie zaskoczył bramkarza Pogoni. Nasz zespół długo nie cieszył się jednak z bramki. Zaledwie pięć minut później gospodarze zdołali wyrównać i do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. – Remis jest sprawiedliwym wynikiem. Stworzyliśmy sobie kilka niezłych okazji, ale niestety nie udało nam się ich zamienić na bramkę. Szkoda straconego gola, bo uważam że przy jego stracie mogliśmy lepiej zachować się w polu karnym – podsumował trener Rakowa II Andrzej Wróblewski. Dla drugiej drużyny Rakowa remis z Pogonią jest drugim podziałem punktów w rundzie wiosennej. Na inaugurację zremisowali z M.L.K.S Woźniki, a tydzień później ulegli Pilicy Koniecpol. Po dziewiętnastu kolejkach czerwono – niebiescy zajmują czternaste miejsce w tabeli, mając na swoim koncie osiemnaście punktów. W kolejnym spotkaniu klasy okręgowej, Raków II zmierzy się na własnym stadionie z Lotem Konopiska. POGOŃ KAMYK – RAKÓW II 1:1 (1:1) 0:1 Marczyk (22, bez asysty) 1:1 Wróblewski (27) RAKÓW II: Woszczyna – Walasek Ż, Gajda, Sieradzki, Suchecki – Perliński Ż – Sobczyk, Ślęzak (79. Szymczyk), Marczyk, Hibner (62. Łyko) – Marciniec.