Polonia Łaziska Górne wygrywa z rezerwami Rakowa

W meczu 14. kolejki Haiz IV ligi Raków II przegrał na wyjeździe z Polonią Łaziska Górne 0:4. 

Spotkanie nie ułożyło się po myśli czerwono-niebieskich. Już w 12. minucie Sebastian Gielza wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Przed przerwą na 2:0 podwyższył Mateusz Mazurek. Po zmianie stron kolejne gole zdobyła Polonia. Najpierw w 71. minucie Ireneusz Badura, a 120 sekund później wynik ustalił Daniel Fabisiak. 

Raków II aktualnie zajmuje z dorobkiem 18. punktów 10. miejsce w ligowej tabeli. W kolejnym spotkaniu częstochowianie zmierzą się na własnym boisku z Przemszą Siewierz. To spotkanie odbędzie się 18. listopada o godzinie 11. 

Dawid Krzętowski (trener, Raków II): Kolejny raz o wyniku zdecydowały nasze indywidualne błędy w defensywie. To nasza największa bolączka, nad którą cały czas pracujemy. Chłopcy muszą zrozumieć, że od 1 do 90 minuty mają być maksymalnie skoncentrowani. Mimo tego wyniku nie poddajemy się i w ostatnich meczach w tym roku chcemy zdobyć punkty. 

Polonia Łaziska Górne – RKS Raków II Częstochowa 4:0 (2:0)

Bramki:
1:0 – Gielza 12'
2:0 – Mazurek 32'
3:0 – Badura 71'
4:0 – Fabisiak 73'

Raków II: Górski – Zębik, Małolepszy, Obodecki (70. Kurek), Woszczyna, Sośniak (78. Dzianok), Szcząber, Kuśmierek, Danilczyk (75. Michnicki), Bawolik, Wróbel.