Pomóż nam wychowywać młodzież. Zagłosuj na projekt Akademii Rakowa w budżecie obywatelskim!

Marzysz o kadrze, w której regularnie będą występować nasi wychowankowie? Pomóż nam w ich szkoleniu! 6 września rozpoczęło się głosowanie na zadania zgłoszone do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego.

Jednym z projektów biorących udział w konkursie jest „Rewitalizacja, zmiana nawierzchni na boiskach hybrydowych MOSiR Raków oraz doposażenie specjalistyczne infrastruktury”. 

Nie od dziś wiadomo jak ważne jest szkolenie młodzieży. To właśnie Wy, nasi Kibice i mieszkańcy Częstochowy przyczyniliście się do tego, że w ubiegłych latach odnosiliśmy sukcesy w głosowaniach. Tylko dzięki odpowiedniej infrastrukturze jesteśmy w stanie efektywnie wychowywać kolejne pokolenia sportowców zaszczepiając w młodych ludziach miłość do aktywnego trybu życia. Porozmawiaj z rodziną, zaangażuj swoich znajomych i przyjaciół. Raków to Wy i My. Wspólnie zróbmy coś dobrego! 

 

Zwycięstwo niesie za sobą wiele korzyści, a oto te najważniejsze: 

- Dodatkowe zajęcia treningowe;

- Korzystnie z bazy treningowej przez cały rok bez względu na warunki atmosferyczne;

- Zwiększanie jakości prowadzonych zajęć; 

- Aktywny wypoczynek dla mieszkańców, którzy zyskają możliwość organizowania meczów i turniejów piłkarskich na większym boisku. 

 

Głosowanie nad propozycjami odbywa się do 25 września i jest możliwe na cztery sposoby: 

- Przez Internet na stronie www.konsultacje.czestochowa.pl;

- W stacjonarnej komisji do głosowania mieszczącej się w Pałacu Ślubów, pokój 32, ul. Focha 19/21;

- W mobilnym punkcie do głosowania według harmonogramu;

- W miejscu zamieszkania po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby pisemnie, osobiście, mailowo lub telefonicznie do Referatu Partycypacji i Konsultacji Społecznych. Z tej możliwości mogą skorzystać osoby posiadające orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności. 

 

Co należy zrobić, aby zagłosować przez internet?

BUDŻET OBYWATELSKI: Nr projektu 409 „REWITALIZACJA, ZMIANA NAWIERZCHNI NA BOISKACH HYBRYDOWYCH MOSiR RAKÓW. ORAZ DOPOSAŻENIE SPECJALISTYCZNE INFRASTRUKTURY” – miejsce STADION MOSiR RAKÓW

- Kliknij TUTAJ i wejdź na stronę;  

- Wybierz opcję "Głosuj Tutaj”;

- Wpisz numer telefonu (w odpowiedzi otrzymamy kod aktywujący dla 2 osób) oraz pesel. Kod Aktywujący otrzymasz w ciągu 2 minut. Wprowadź kod;  

- Wpisz swoje dane adresowe, zaakceptuj regulamin i rozpocznij głosowanie;

-  Wybierz opcję "wnioski ogólnomiejskie", znajdź projekt numer 409 i zostaw przy nim 10 punktów. Kliknij "przejdź do wniosków dzielnicowych". Wybierz interesujący Cie projekt i przejdź do podsumowania.

Po wypełnieniu karty, system automatycznie przekieruje Cie do akceptacji i zakończy proces głosowania.

 Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij TUTAJ i sprawdź szczegóły projektu!