Popów szóstym bohaterem cyklu #GMINAKIBICUJE

Tydzień poprzedzający mecz Raków Częstochowa - Górnik Zabrze to kolejna odsłona cyklu „Gmina kibicuje”. Tym razem bohaterami są mieszkańcy gminy Popów.

#GMINAKIBICUJE to projekt społeczny, w którym poprzez promocję sportu i zdrowego trybu życia zachęcamy mieszkańców poszczególnych gmin do kibicowania Czerwono-Niebieskim z trybun GIEKSA Areny.

 

Za nami wizyty m.in. w Rędzinach, Koniecpolu i Mykanowie. Tym razem swoje kroki kierujemy do Popowa. To właśnie tam, już od początku tygodnia intensywnie promujemy sobotnie starcie Rakowa z Górnikiem Zabrze (14.12, g. 15.00).

 

Miło będzie spotkać sąsiadów na meczu, prawda? A jeszcze milej wspólnie wybrać się na stadion! Dla mieszkańców gminy przygotowaliśmy dedykowany sektor na trybunie D i bilety w promocyjnej cenie 15 złotych. Co zrobić, aby uzyskać zniżkę? Na adres [email protected] wyślij nam swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL + adres zamieszkania), a my wytłumaczymy Ci jak wykorzystać rabat.   

 

Ale to nie koniec. Już w najbliższym czasie wspólnie z naszymi piłkarzami odwiedzimy w jednej ze szkół najmłodszych mieszkańców gminy Popów. W ramach projektu będziemy tam promować zdrowy tryb życia. Podczas spotkania najmłodsi mieszkańcy otrzymają od nas vouchery, które zamienią na wejściówki na mecz. Bądźcie czujni! 

 

To co? Widzimy się #NaStadionie?