Porażka rezerw Rakowa

W meczu 2. kolejki Haiz IV Ligi Raków II przegrał na własnym boisku z Unią Dąbrowa Górnicza 1:4.

Do przerwy kibice zgromadzeni na Limanowskiego bramek nie oglądali. Wynik otworzyli goście w 49. minucie za sprawą trafienia Pawła Cygnara z rzutu karnego. Niespełna 60 sekund później ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie Unii. W 57. minucie było już 3:0 dla ekipy z Dąbrowy Górniczej, a na listę strzelców wpisał się Łukasz Wierzba. Czerwono-niebiescy odpowiedzieli golem Franciszka Wróblewskiego (63. minuta). W końcowych fragmentach spotkania goście zdobyli jeszcze jedną bramkę, a jej autorem był Michał Dyrda.

Po dwóch meczach nasza drużyna ma na swoim koncie trzy punkty. W kolejnym spotkaniu podopieczni trenera Tomasza Kuźmy zmierzą się na wyjeździe z Szombierkami Bytom (sobota, 18 sierpnia godzina 17).

Raków II Częstochowa - Unia Dąbrowa Górnicza 1:4 (0:0)

0:1 Cygnar 49` (karny)
0:2 Cygnar 50`
0:3 Wierzba 57`
1:3 Wróblewski 63`
1:4 Dyrda 90`

Raków II Częstochowa: Chorążka - Theus, Duriska, Mesjasz, Zębik, Krzyżak, Danilczyk (60` Kosin), Kiński (70` Chłód), Radeck (60` Rybaniec), Kobyłkiewicz (46`Kaczmarek), Wróblewski.